Ücretsiz En İyi AntiVirüs Programları

En İyi Ücretsiz AntiVirüs Programları

2017’nin Ücretsiz En İyi AntiVirüs Programları myantivirusreview.com tarafından belirlendi. Aralarından en iyi üçünün ücretsiz olduğu antivirüs programları ile neredeyse ücretli yazılımlar kadar verim alarak, bilgisayarlarınıza tam koruma sağlayabiliyorsunuz. İnternet üzerinden crack veya geçici kopya lisanslar ile antivirüs programı indirmekle uğraşmadan, ücretsiz olarak en kaliteli antivirüs yazılımlarını ihtiyacınıza göre bilgisayarınıza indirin ve orjinal olarak kullanın.

2017’nin Ücretsiz En İyi AntiVirüs Programları

1. TOTALAV – The Ultimate Antivirus – (TAVSİYE)

Güvenlik Özellikler Fiyat Puan
5/5 5/5 ÜCRETSİZ 9.8

 

Total Av‘ı indirmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz En İyi AntiVirüs Programları arasında birinci sırayı hakeden bir yazılım. Kullanıcıların puanlamalarına göre neredeyse diğer programlara göre en iyi korumayı sağlıyor. İndirip denemenizi tavsiye ederim.

2. SCANGUARD Security Suite

Güvenlik Özellikler Fiyat Puan
5/5 5/4 ÜCRETSİZ 9.7

 

Scan Guard aynı zamanda ücretsiz hız ve yükseltme olanakları ile geliyor. Malware, Adware ve Spyware gibi rahatsız edici virusleri de kaldırmak için idaeldir. Ücretsiz en iyi antivirüs programları arasında ikinci sırada olan ScanGuard‘ı ücretsiz olarak web sitesinden indirebilirsiniz.

3. NORTON 

Güvenlik Özellikler Fiyat Puan
5/4 5/4 ÜCRETLİ ( Ücretsiz Deneme Sürümleri Var ) 8.9

 

Norton’u hepimiz biliyoruz. Genelde ücretlidir ancak pek çok ürününü ücretsiz olarak denetiyor. Herhangi birini indirip ücretsiz deneyebilirsiniz. Norton‘un ücretsiz sürümlerini indirmek için web sitenisini ziyaret edin.

4. PC PROTECT

Güvenlik Özellikler Fiyat Puan
5/4 5/4 ÜCRETSİZ 8.7

 

PC PROTECT En iyi ücretsiz antivirüs yazılımlarından biri. Sektörde yeni bir yazılım olmasını rağmen süper güclü Malware korumasına sahip. Ücretsiz En İyi AntiVirüs Programları arasında 4. sırada olan PC PROTECT‘i indirmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

5. McAfee

Güvenlik Özellikler Fiyat Puan
5/3 5/3.5 ÜCRETLİ 8.1

 

McAfee yıllardır benimde kullandığım bir yazılım. Ancak bende ücretsiz yazılımların yeterli korumayı sağlaması ile artık kullanmamaya başladım. Tabi Ücretsiz yazılımlar bir yere kadar sizleri güvenli tutabiliyor, bu bilgisayar alışkanlıklarınıza da bağlı biraz. Yeterince güvenli kullanıyorsanız bilgisayarlarınızı, bir antivirüs programına bile ihtiyacınız yok aslında.

McAfee’yi kullanmak isteyen arkadaşlar web sitesini ziyaret edebilirler.

 

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.