Spor Salonları İçin En İyi WordPress Temaları

Fitness, Yoga Salonlarınız İçin En İyi WordPress Temaları

Spor Salonları İçin En İyi WordPress Temaları neler öğrenmek mi istiyorsun? Bir Spor Salonu sahibi olarak, işletmenizi en iyi şekilde tanıtacak görünüme ve özelliklere sahip bir site arıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda size, spor salonları için en iyi WordPress temaları neler göstermeye çalışacağız.

Eğer bir Blog sitesi açmak istiyorsanız, Ücretsiz En İyi Blog Temaları adlı makalemize bir gözatın.

Spor Salonları İçin En İyi WordPress Temaları

WordPress İle Kolayca Fitness Sitenizi Kurmaya Başlayın

WordPress dünyanın en iyi blog platformudur. Ancak şimdi sadece bir blog altyapısından öte, tüm ihtiyaçlara yönelik bir altyapı haline gelerek, hızlı ve kolay kullanışlı bir altyapıya dönüştü. Dünyada pek çok web sitesi artık WordPress altyapısı kullanıyor.

Eğer bir Fitness Salonu sahibi iseniz ve bir web sitesi kurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Burada blunan temalar Fitness, GYM, Yoga salonları olan pek çok işletmecinin tercih ettiği ve aktif olarak kendi tarzlarına uyarlayarak kullandığı temalardır. Fitness Siteleri İçin En İyi WordPress Temaları neler şimdi öğrenelim.

Spor Salonları İçin En İyi WordPress Temaları

1. Gym & Fitness WordPress Theme – Symetrio

Spor Salonları İçin En İyi WordPress Temaları 1

Symetrio, fitness endüstrisini desteklemek için oluşturulmuştur . Tema, spor meraklıları tarafından spor salonlarının yöneticileri ve müşterileri ile birlikte tasarlandı.

Tema Spor Salonu , Fitness Kulüpleri , Yaşam Koçları , Sağlık Merkezleri ve diğer spor ve sağlıkla ilgili işler için üretilmiştir ve Maraton Etkinliği , Dans okulu , Boks Dersleri , Dövüş ve Dövüş sanatları gibi her türlü sportif etkinlik için uygundur . Symetrio tasarlanırken kalite, kullanışlılık ve olaylar , sınıflar , program / zaman çizelgesi , açılış saatleri , kısa kodlardan ve aletlerden erişilebilirlik olarak işlevsel özelliklere odaklanılmıştır.

Tema tamamen özelleştirilebilirdir. WordPress özelleştiricisindeki bir renk seçiciyi kullanarak tema elemanlarının hemen hemen % 99.99’unu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gelişmiş geliştiricilerin yanı sıra hiçbir programlama becerisine sahip olmayan kullanıcılar için de uygundur.

Not: Spor Salonları İçin En İyi WordPress Temaları için sralama önemsizdir. Temalar karışık sırayla listelenmiştir.

2. Gym & Fit -Theme

Tema, Spor Salonları, Sağlık Kulüpleri, Spor Salonları, Fitness Merkezleri, Yaşam Koçluğu ve diğer spor ve sağlıkla ilgili kulüpler için oluşturulmuştur. Aerobik, Boks, Crossfit, Karate, Dans gibi her türlü sportif etkinlik için de kullanılabilir.

Sıfır programlama becerisine sahip kullanıcılar ve gelişmiş geliştiriciler için uygundur. Spor salonları için en iyi WordPress temaları arasında tarz olarak en sevdiğim temalardan biridir.

3. Fitness Zone | Gym & Fitness Theme

Fitness WordPress teması, modern spor salonları, spor kulüpleri veya fitness merkezi ve yaşam koçları için geliştirilmiştir. Mobil ve tablet cihazlarda harika görünen tamamen duyarlı bir düzene sahiptir. Dahili sürükle ve bırak yazılımı ile web sitesi oluşturma işlemini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Mega Menü, Yapışkan Navigasyon, ,Akıllı Telefonlar için Mobil Nav, Blog Sayfası, Ayrıntılı filtre edilebilir portföy, duyarlı kısa kodlar ve harita ile çalışan iletişim formu sayfası temada mevcuttur.

4. Yoga Fit – Sports, Fitness & Gym WordPress Theme

Yoga Fit – Sports, Jimnastik ve Spor WordPress Teması, Yoga Web Siteleri, Spor Dersleri, Spor, Yoga Meditasyonu, Spor Salonu, Dans ve Dans Dersi gibi yoga ve fitness web siteleri içindir. Yoga Fitness bir spor temasıdır. Spor salonu, fitness ve dans sınıfı, yoga barları, spor bölümleri, meditasyon dersleri vb. için zaman çizelgesi temasıdır.

Yoga Fit – Sports, Jimnastik ve Fitness WP Spesifikasyonu WP Tema tema arşivinde bulunan özel bir CMSMaster Görsel İçerik Besteci eklentisidir. Pek çok fitness tablosu ve yoga ile ilgili içeriği de içeren çok sayıda kısa kod koleksiyonunu kullanarak çok çeşitli sayfalar oluşturabilirsiniz.

Temanın Sloganı: Bu tema çok esnek, sizinle birlikte Yoga yapabilir!

5. Gameplan – Event and Gym Fitness WordPress Theme

GamePlan, Etkinlikler, Fitness, Spor Salonu ve Spor Kulüpleri için gerekli bir WordPress Temasıdır. Bu tema, Modern tarzda En İyi Yeni Tema ve En İyi Mobil Tema Ödülleri’nde birincilik ödül kazandı. Ve her şeyden önce, GamePlan, yüzlerce müşteri tarafından güvenilir ve önerilir. Tavsiye edilir.

WORDPRESS TEMALARINI ALMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

1 – Themforest’e kayıt olun. Kayıt kolaydır.

2 – Kullanıcı girişi yapın.

3- Almak istediğiniz temanın sayfasına gidin.

4- satın alma butonuna basarak klasik alışveriş aşamalarını tamamlayın.

5- Profil bölümünüzde Download yazan kısıma girin.

6- Temanızı orada bulacaksınız, indirin.

Buradaki temalar her amaç için kendinize uyarlayarak kullanılabilir. Spor Salonları İçin En İyi WordPress Temaları adlı makalemin sonuna geldim. Güzel temalar buldukça makaleyi sizler için güncellemeye devam edeceğim. Kolay gelsin.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.