Rules Of Survival Yorumlar

Rules Of Survival Hakkındaki byteadam Yorumları

Rules Of Survival Yorumlar adlı bu makalemde oyunun artılarından ve eksilerinden bahsedeceğim. Oyunu oynamak isteyen veya hali hazırda oynayan arkadaşlarımızda oyun hakkındaki düşüncelerini bu makale altına yorum olarak yazabilir.

Battle Royale tarzı artık biz oyuncuların vazgeçilmezi olduğu bir gerçek. Ancak her yeni oyunda bir daha fazla sistem gereksinimine ihtiyaç duyulması veya oyunların parasal bakımdan el yakması gibi sorunlarla da boğuşan arkadaşlarımız oluyor. PUBG serüveni başladığından bu yana, gerek maddi gerekse bilgisayar sistemleri bakımından oyuna ulaşamayan oyuncular YouTube kanallarında takılıp kalmıştı. Kemal sunalın cama ekmek banması gibi bir durumdu bu özetle. Neyse ki Rules Of Survival bu duruma hızla el koyup, hem sistem olarak yetersiz hem de maddi açıdan zorda olanlar için bir umut ışığı misali oyuncuların üzerinde parladı.

Telefon ve Bilgisayarda oynanabilme, PUBG benzerliği ve sürekli güncellemeleri ile Rules Of Survival hakkettiği yere geldi. Geldi ama son zamanlarda gelen şikayetlerde buna paralel olarak artmaya başladı. Özellikle her oyunda olduğu gibi Hack illeti de en sonunda ROS’u da hedef alarak, biz ağız tadı ile oyun oynamak isteyen oyuncuları fazlasıyla üzdü. Bunun üzerine binen optimizasyon sorunları da, bazı bilgisayarlarda sorunlar çıkarmaya başladı. Gelen yorumlara bakılacak olursa yüksek özellikli bazı bilgisayarlarda oyun kasmalar yaşatıyormuş. Sebebini direkt oyuna bağlamak olmaz ama fazla kişide bu durum görüldüğünde noluyor da denir. Ha ben karşılaşmadım o ayrı.

Ama genel olarak zevkle oynadığımız, arkadaşlarımızla güzel vakitler geçirdiğimiz iyi bir oyun. Zamanla her oyun için umduğumuz üzere hack muhabbeti İnşaallah son bulur. ” Lan ben GTA’da bile hile kullanmayan adamım “ lafımı burda da tekrarlayarak, düzgün oyunculara selam çakıyorum.

Oyunun hangi özellikte bilgisayarlarda rahat oynanabileceği konusunda da ufaktan değinmek istiyorum. Bu konu özellikle Sistem Gereksinimleri makalemde oldukça fazla soruluyor.

Arkadaşlar min. 4GB Ram ve 2GB Ekran Kartı olan, yine Min İ3 ve AMD denkleri olan bilgisayarlar bu oyunu düşük ayarlarda oynayabilir. Ancak bu demek olmuyor ki sorun çıkmaz. Bilgisayarınız eski ve temizlenmemiş ise, oyun hayvan gibi de kasabilir. Ekran kartı modelinizde yine ortalama bir yerde olmalı.

Bilgisayarların oyunları full performansta oynatabilmesi için, bilgisayar temizliğine dikkat etmeniz gerekiyor. Ben Rules Of Survival’ın FPS arttırma yöntemlerinde bunu nasıl yapabileceğinizden bahsettim. Bu sadece ROS için geçerli değil, aynı yöntemler diğer oyunlarında hızlarını arttırıyor. Siz nasıl kişisel temizliğinizi yapıyorsunuz, bilgisayarlarımızda bu temizliğe ihtiyaç duyuyor.

Son olarak Rules Of Survival Yorumlar adlı makalemiz hakkında soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Zaman buldukça cevap vermeye çalışıyoruz. Kendinize iyi bakın, hoşçakalın.

 

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.