Rules Of Survival Bilgisayar İçin İndir

Rules Of Survival Resmi PC Versiyonunu İndirin

Rules Of Survival Bilgisayar İçin İndir ve oyna. Rules Of Survival Bilgisayar İçin İndirmek hakkında tüm bilgileri bu makalede bulabileceksiniz. Resmi olarak yine Rules Of Survival için Bilgisayar Sürümü yayınlandı ve eğlence PC ortamında da artık devam edecek. Rules Of Survival PC Sürümünü aşağıda vereceğim linke tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca oyun hakkında diğer bilgileri de yine bu makalede bulabilirsiniz.

Başlamadan, aşağıda vereceğim adımları eksiksiz bir şekilde hallettiğinizden emin olun. Zaten çokça yapmanız gereken bir şey yok. Oyunun bilgisayarınız veya telefonunuz için uygun mu, sistem gereksinimleri neler öğrenmek isterseniz Buradan makalemize ulaşabilirsiniz. Sorun yaşadığınız yerlerde yorum yaparsanız sizlere yardımcı olabiliriz.

Rules Of Survival Bilgisayar İçin İndir

Rules Of Survival Bilgisayar İçin İndir

 

 • Adım 1

Rules Of Survival’ı bilgisayarda oynayabilmeniz için öncelikle yapmanız gereken orjinal olarak oyunu indirmeniz.

İndirme Linki: Buraya tıklayarak oyunun kendi sitesinden oyunu indirebilirsiniz. TRY THE PC VERSION seçeneğine tıklarsanız oyun hemen inmeye başlayacaktır. Oyun yaklaşık olarak 950MB. Çok fazla bir boyuta sahip değil.

 • Adım 2

Oyunu oynayabilmeniz için Mobilden’de oyunu indirmeniz gerekli. Çünkü Mobilde hesap açmanız gerekiyor. Oyunun mobil boyutu 650 MB civarıdır.

 • Adım 3

Oyunu indirip kurun. Oyunu ilk açtığınızda biraz bekleyeceksiniz. Güncelleştirmeleri 1 veya 2 dk sürecektir. Ardından karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecek. Buradaki kodu okutmak için oyunu telefondan açın. 

Burası telefonunuz ile bilgisayar arasında bağlantı kurmanız gereken sayfa. Telefonunuzda oyunu açın. Aşağıda kutucuk içine aldığım kısma tıklayın. Kameranız açılacaktır. Kodu taratın. Bilgisayarınız ile bağlantı kurulacak. Karşınıza bir onay kutusu gelecek. Onayı verin ve ardından telefondan oyunu kapatın. Açık kalmasına gerek yok. Oyunu bilgisayardan her açtığınızda bu kodu okutmanız gerekiyor sadece.

Oyuna girişinizin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Eğer adımları eksiksiz yaptıysanız Rules Of Survival Bilgisayar İçin İndir adlı makalemizde işlemler sorunsuz işleyecektir. Bir hata ile karşılaşırsanız yorumlara yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Oyunun oynanışında çok bir fark yok. Sadece F tuşu ile eşyaları alıyorsunuz. TAB ile çantanızı açıyorsunuz. Bildiğiniz kontroller aslında. Görüntü olarak da tatmin edici. Bilgisayarınız için oyun uygun mu yoksa sıkıntı çıkarır mı öğrenmek için en başta verdiğim makalenin linkine tıklayabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar arkadaşlar.

9 Yorumlar
 1. İsmin Vermek İstemeyen Kadir diyor

  ee bi 2 hafta önce oyun hiçö sıkıntısız oynuyordum son gunvellemede oyun aşırı derecede kasmaya başladı oynamıcak şekilde sizdede böyle sorun varsa yazabilirmisin 🙂

  1. byteadam diyor

   Son güncelleme ile oyun biraz daha iyi hale gelsede optimizasyon sorunları oluyor. Ayarları en düşüğe getirmeyi denediniz mi, pc nizin özellikleri neler ?

 2. emre diyor

  yüklüyorum kuruyorum ama oyun acılmıyor yardımcı olurmusun?

  1. byteadam diyor

   PC Özelliklerin neler? Daha önce buraya yazmış mıydın?

 3. emre diyor

  createprocess failed;code 740.
  istenen işlem için yükseltme gerekiyor.
  böyle bir yazı cıkıyor abi

  1. byteadam diyor

   Nerede çıkıyor, oyunun hangi kısmında. Bilmem gerek, ancak o zaman net bir şey söyleyebilirim.

 4. emre diyor

  apk yı kurduktan sonra

 5. Önder diyor

  Merhaba, bu makalenizden link satışı yapıyorsanız ücretiyle birlikte yorumda yazdığım mail adresime mail atabilir misiniz? Teşekkürler.

  1. byteadam diyor

   Merhaba, byteadam’da link satışı yapılmamaktadır.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.