Ricoh Aficio 1515 Model Fotokopi Tamiri

Bu makalemde işlerimde oldukça fazla kullandığım Ricoh Aficio 1515 Model Fotokopi Tamiri İstanbul’da hatasız olarak nerede yaptırılabileceğinden bahsedeceğim. Ardından genellikle verdiği SC 500 Arıza Kodu sorunundan söz edeceğim zira aynı hatayı alıp küplere bindiğim çok zamanlar oldu.

ricoh afico 1515 model fotokopi tamiri

Öncelikle makinemden oldukça memnunum. Ricoh Aficio 1515 oldukça eski bir fotokopi makinesi ancak buna rağmen pek çok ihtiyacı günümüz fotokopi makinelerine göre gayet güzel karşılamakta. Ricoh Aficio 1515 Model Yazıcı özellik olarak benim gibi sade kullanıcılar için gayet makul. Toner kapasitesi 8000 sayfa gibi yüksek bir rakamda ve ayrıca eternet ağ üzerinden çıktı alabilmekte. ( Kablosuz olsa aslında tadından yenmezdi 🙂 ). Feeder özelliğine de sahip olduğunu ekleyeyim ( Üstten çoklu kağıt alma özelliği ).

Ricoh Aficio 1515 Model Fotokopi Tamiri ve SC 500 Hatası

Ricoh Aficio 1515 model fotokopi tamiri için ben yerindedolum.com‘u tercih ettim. Aldığım hata SC 500 Arıza Kodu idi ve internette yaptığım pek çok araştırmaya rağmen çözümünü bulamadım. Zira hata  motordan kaynaklı bir hataydı ve tek başıma halledeceğim bir hata değildi. Bu yüzden sizde bu hatayı alırsanız fotokopi makinenizi fazla kurcalamadan kaliteli bir teknik servise götürmenizi tavsiye ederim. Aynı hataları farklı markalarda da alabilirsiniz. Örneğin Olympia ve Natshuatec gibi markalarda da aynı hata ile karşılaşabilirsiniz. Son olarak sizlere bu ve benzeri sorunlarda kaliteli hizmeti ile yerindedolum.com‘u tavsiye ederim. Pek çok markanın tercih ettiği ve benim gibi tekil kullanıcılarında makul ücretler ile hizmet alabildiği kaliteli bir teknik servis. Ayrıca bu makale bir reklam vs. değildir ki eklemek istedim. Aldığım hizmetten memnun kalmam açısından ekleme ihtiyacı duydum.

Sağlıcakla kalın.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.