Mount and Blade 2 Bannerlord için Sistem Gereksinimleri

Mount and Blade serisinin merakla beklenen yeni oyunu Mount and Blade 2 Bannerlord için Sistem Gereksinimleri yayınlandı. Oyun çok yakında piyasada yerini alacak ve Mount and Blade Serisinin sıkı bir fanı olarak bende heyecanla oyunu beklemedeyim. Mount and Balde 2 Bannerlord için Sistem Gereksinimleri minimum seviyede oldukça uygun gözüküyor. Gerçi bundan önceki oyunlarda da çok fazla sistem istemeyen oyun yepyeni bir şekilde karşımıza çıkarken bu geleneği devam ettirmesi bizler için büyük bir artı.

Mount and Blade 2 Bannerlord için şuan herhangi bir fiyat gözükmüyor ve tanıtım videoları ile oyun ne kadar olursa olsun alıp oynanacak düzeyde denilebilir. Yani Bannerlord ile yeniden uykusuz geceler bizi beklemekte.

Mount and Blade 2 Bannerlord için Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşlemci : Intel i3 2100 / AMD FX – 6300

Bellek : 4GB RAM

Ekran Kartı : Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240

Depolama : 40GB Kullanılabilir alan

İlave Not: Bu minimum ayarlar son sürüm ile birlikte değişebilir. ( Değişim olduğunda güncellenecektir )

Mount and Blade 2 BannerLord Tanıtım Yazısından

 

Mount and Blade 2 Bannerlord için Sistem Gereksinimleri

Boynuzlar toplanıyor, kâhyalar toplanıyor. Bir imparatorluk iç savaş yüzünden yırtılıyor. Sınırlarının ötesinde, yeni krallıklar yükselişe geçti. Kılıcınızı kuşanın, zırhınızı kuşanın, takipçilerinizi çağırın ve Calradia savaş alanlarında şan kazanmak için savaşın. Egemenliğinizi oluşturun ve eski küllerinden yeni bir dünya yaratın.

Mount & Blade II: Bannerlord, alkışlanan ortaçağ savaş simülatörü ve rol yapma oyunu Mount & Blade: Warband’ın heyecanla beklenen devamıdır. Şimdi hem ayrıntılı savaş sistemi hem de Calradia dünyası genişliyor.

Kuşatmalarınızda, daha önce hiç olmadığı haliyle zekanızı ve becerinizi test edecek bir dizi ağır makine kurun, konumlandırın ve ateşleyin. Sarayda umutsuzca tutunun ya da düşmandan birini yakalamak isteyen rampalar ve molozlar arasında epik, genişleyen bir savaşı deneyimleyin.

Tarihsel olarak otantik savunma yapıları, bir rakibin kapısını koçunuzla vurduğunuzda ya da kuşatma kulelerini küllere yakarken nihai ortaçağ savaş deneyimini keşvedin. Mount & Blade II: Bannerlord, kaotik bir savaşın her anını tek bir askerin gözünden yaşamanıza izin verir.

Mount And Blade II Bannerlord’un Steam sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ. 

BATTLEGROUNDS’u Duydunuz Mu? Eski çağlardan yeni çağda Modern hayatta kalma oyunu için sistem gereksinimleri neler öğrenmek için TIKLAYINIZ.

 

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.