İlk Yazım: byteadam Yayında!

Merhaba değerli okurlarım!

Tarihler 08.06.2015  Saat 03:24 ‘ ü gösterirken ben, byteadam’ın ilk blog yazısını şuan yazmaktayım. Ne kadar heyecanlı ve mutlu olduğumu tahmin edebilirsiniz. Kafamın bir yerinde çok uzun zamandır durmakta olan ve bir türlü derslerden fırsat bulup da zaman ayıramadığım byteadam’ı hayata geçirme fikrini gerçekleştirmiş bulunuyorum. Ve tabii ki ilk yazımı ülkemizin geçirdiği zorlu bir seçimin ardından yayınlamam da tesadüf değil 🙂 Umuyorum ki ilerleyen zamanlarda içerik bakımından zengin ve çok tatlı konularla blog dolup taşacak, yıllar geçip giderken byteadam ilk yaşından yeni yaşlarına doğru uzayıp yol alan güzel bir ömür geçirecektir. İnternette var olmanın, bir çok insana ulaşarak bilgilerinizi ve muhabbetinizi paylaşmanın tadını daha hala alma fırsatına erişmemiş arkadaşlarımızın da bunu çok geç olmadan gerçekleştirmelerini dilerim.

İnternet dünyasında pekte yeni sayılmam aslında. Yıl 2008, körpecik bir liseliyken yazmaya ve yazdıklarımı insanlarla paylaşmaya başladım. Azılı bir fantastik edebiyat hayranı olmam vesilesiyle fantastikedebiyat.com ile tanışmam, yazın hayatımı başlatan asıl bigbang’di diyebilirim. En güzel zamanlarımı geçirdiğim bu sitede romanlarımı, hikayelerimi, şiirlerimi yayınladım ve halen de yazmaya devam etmekteyim. Lakin kendi alanımda da bir şeyler yapabilmek bu güne nasipmiş. Teknoloji ve Hayal gücünün sıkısıkıya bağlı olduğunu varsayarsak, fantazya düşkünü bu adamın neden Teknolojiye yöneldiğini anlayabiliriz sanırım. Küçüklüğümden bu yana kafamın içinde dönüp dolaşan uçuk hayallerin ve fikirlerin, teknoloji ile vücut bulabileceğini fark etmem benim yeniden doğuşumdu zira. Bu yeni doğuş ise, biraz da şans ile beni bugünlere getirdi. Buna vesile olan her etkene sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

byteadam benim hem karalama kağıdım, hem de kendi elimle yazacağım bir ansiklopedi görevi görecek. Artık zihnimin içinde fazladan yer kaplayan bilgilerimi depolayacağım bir alanım olduğuna göre bunu fazlasıyla kullanacağıma emin olabilirsiniz. Programlama, Veri Tabanı, Web Tasarım ve zamanla edindiğim tüm bilgilerimi sizlerle paylaşmaktan keyif duyacağım. Ayrıca kişisel yazılarım ile de sizlere ulaşmaya çalışacağım. Beni, yani byteadam’ı takipte kalın. Sözü daha fazla uzatmaya gerek yok;

HOŞGELDİN BYTEADAM!!

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.